fortna uvádí

kdy

čt 9. 7. - út 14. 7.

(kdykoli v tomto rozmezí)

kde

Fortna

Hradčanské nám. 3, Praha 1

Tento způsob trávení léta...

Letošní způsob trávení jara mohl se zdát trochu nešťastný a i prázdniny budou asi pro leckterou rodinu stále dost neobvyklé. Prahu snad čeká klidnější léto bez davů lidí a přemrštěných cen, proč to tedy nevyužít k něčemu dobrému. 


Nabízíme rodinám možnost strávit pár dnů ve Fortně - starém hradčanském klášteře, který bosí karmelitáni otevřeli veřejnosti.

 

Co nabízíme?
- možnost strávit několik dní v klášteře na Hradčanech se svou rodinou a s dalšími rodinami z různých koutů republiky: v rozmezí čtvrtek 9. 7.- úterý 14. 7. můžete přijet na libovolný počet dní (je třeba si místo zamluvit předem)
- každý den můžete podle chuti a potřeby využít nabídku duchovního programu pro rodinu a v dalším čase si zařídit program v Praze a okolí podle svého
- na Fortně můžete přespat v pokojích s postelemi, lůžkovinami a koupelnou - rodina bude mít vždy jeden nebo několik spojených pokojů pro sebe
- připravena bude snídaně a společná večeře, obědy si zajistí každý sám

 

Kolik to stojí?
Nenabízíme ubytování a stravu v hotelu či penzionu, ale možnost strávit pár dní v klášteře. Doporučený příspěvek na provoz a jídlo je 500 Kč na dospělého a 250 Kč za dítě od 6 let na noc. Pokud je to pro vaši rodinu v současné situaci moc, lze se domluvit na nižší ceně. Pokud naopak můžete podpořit Fortnu vyšším příspěvkem, uvítáme to.

letní dny na Fortně pro rodiny

Chceme přijet 

fortna | Hradčanské nám. 3/184 | 118 00 Praha 1
Klášter Hradčany Řádu bosých karmelitánů

tel. 603 428 601 | IČ 08814406 | účet 123-1202380237/0100 

© fortna 2020