na fortně najdete

Psychosomatická poradna

Doc. MUDr. PhDr. Jan Poněšický, Ph.D.

sobota 10-15 hod (1x měsíčně)

Individuální psychosomatické poradenství

Zprostředkování náhledu na souvislost mezi tělesným strádáním a životní či aktuální osobní problematikou a rada, jak nastalou situaci řešit.

Kde? Fortna, Hradčanské nám. 3, Praha 1 

Kdy? Jednou měsíčně v sobotu od 10 do 15 hodin, konzultace trvá 30 min, výjimečně 60 min

Nejbližší termíny - 26.9. | 31.10. | 28.11. (objednávání je otevřeno vždy na nejbližší termín)

Cena: ​Od klientů vybíráme příspěvek na provoz Fortny ve výši 150 Kč. Doc. Poněšický poskytuje konzultace bez nároku na odměnu. Svůj čas a odbornost věnuje jako dar na podporu činnosti Fortny a chce tak umožnit přístup k psychosomatické péči těm, kdo si poradnu nemohou za běžné ceny dovolit.

Doc. MUDr. PhDr. Jan Poněšický, Ph.D. - psychiatr a psycholog. Vystudoval na Univerzitě Karlově, od konce 70. let žije a odborně působí v SRN. V letech 1986-1996 zastával místo primáře na psychosomatické klinice Alpenblick v Isny-Neutrauchburg, a posléze vedl až do r. 2006 oddělení pro anorexie, bulimie a těžké poruchy osobnosti na psychosomatické klinice Median v Berggieshübelu u Drážďan.

Absolvoval psychoanalytický výcvik, má kvalifikace vedoucího Balintovských skupin a supervisora pro individuální i skupinovou psychoterapii. Žije v Bad Gottleuba nedaleko Drážďan. V současné době se věnuje pedagogické činnosti v Německu i v ČR, publikuje a pravidelně přednáší na odborných kongresech a konferencích. Věnuje se psychoterapeutické výuce psychologů a lékařů na psychoterapeutickém a psychoanalytickém institutu v Drážďanech a Lipsku a dalších psychosomatických klinikách. V ČR vede komunitně-skupinový výcvik SUR a vyučuje na Pražské vysoké škole psychosociálních studií psychoterapii, psychopatologii, psychoanalýzu a psychosomatiku.

Poradna je otevřena jednou měsíčně v sobotu od 10 do 15 hodin, konzultace trvá 30 min. Termín si můžete zarezervovat níže.

Objednat se
arrow&v

Údaje, které vyplníte v tomto formuláři použijeme pouze pro komunikaci týkající se termínu objednání. Neshromažďujeme žádné údaje týkající se vašeho zdravotního stavu, namísto jména můžete uvést i pseudonym. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených kontaktních údajů. Zobrazit zásady zpracování osobních údajů

fortna | Hradčanské nám. 3/184 | 118 00 Praha 1
Klášter Hradčany Řádu bosých karmelitánů

tel. 603 428 601 | IČ 08814406 | účet 123-1202380237/0100 

© fortna 2020